• Phone: (212) 698 88 00
  • info@renkpetrol.com

KALİTE POLİTİKAMIZ;
Müşterilerimizin beklentilerini akaryakıt dünyasının yenilikleri ile bir araya getirmek Port Enerji olarak birinci hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için;

• Planlı eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızın etkinliklerini arttırmayı, yaratıcılıklarını teşvik etmeyi.
• Tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın katkıları ile, karşılıklı ve sürekli öğrenen bir organizasyon sahip olmayı.
• Kalite ve Yönetim Sistemi’nin sürekli iyileştirme ve hedeflerle yönetim modelini mümkün olan tüm faaliyetlerimize yaygınlaştırmayı.
• Faaliyet alanımızdaki ulusal ve uluslar arası mevzuat ve yasalara uygun bir yönetim sistemi yürütmeyi.
• İş ortaklarımızın gereksinimlerini zamanında ve eksiksiz olarak karşılamayı, düzenli aralıklarla iş ortaklarımızın algı ve beklentilerini ölçmeyi ve kaynaklarımız çevresinde hizmet kalitesini iyileştirmeyi, iş ortaklarımızın memnuniyetini arttırmaya yönelik önlemler almayı.

Görevlerimiz olarak benimsedik.

Otofilo Otobil

Otobil ile şirket araçlarınızın Türkiye’nin her yerindeki Opetlerden otomatik olarak, istasyondan ödeme yapmadan yakıt alımlarını sağlayabilir, araçların dolum ve kilometre bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Otokonum ile filonuza ait araçların nerede olduğunu, ne kadar yakıt tükettiğini, aracın konum ve kullanım detayı gibi bilgileri kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, Opet’in firmanıza özel avantajlı kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kullandıkça Kazanın
Opet Kart
OPET Kart, siz değerli müşterilerimizin ücretsiz akaryakıt, kampanyalar ve çeşitli fırsatlardan faydalanmasını sağlamak ve sizleri daha yakından tanımak amacı ile OPET Petrolcülük A. Ş. tarafından sunulan bir sadakat kartıdır. OPET Kart'ınız aylık 1.000 TL’ye kadar akaryakıt alışverişinizde size sadece OPET'te akaryakıt alışverişlerinizde kullanabileceğiniz %0,15 oranında Yakıt Puan kazandırır.*
Otobil
Akaryakıt giderinizi düşürün
Otobil ile şirket araçlarınızın Türkiye’nin her yerindeki Opetlerden otomatik olarak, istasyondan ödeme yapmadan yakıt alımlarını sağlayabilir, araçların dolum ve kilometre bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Otofilo Otobil

Otobil Nedir ?

Sistem Nasıl Çalışır ?

Taşıt Kimlik Ünitesi monte edilmiş olan bir taşıtın, Türkiye genelindeki tüm opet istasyonlarındaki pompadan akaryakıt alması ile sistem çalışmaya başlar. Pompa tabancasının taşıtın deposuna yerleştirilmesi ile haberleşme gerçekleşir. Taşıta ait bilgiler taşıt kimlik ünitesi ve depo anteni vasıtasıyla, İstasyon Kontrol Ünitesine aktarılır. İstasyon Kontrol Ünitesi'nden onay alınca, pompa çalışmaya başlar. Dolum sonunda, doluma ait bilgiler (litre, birim fiyat, ürün cinsi, tarih, saat, taşıt plakası, kilometresi,vs..) İstasyon kontrol ünitesi hafızasına alınır ve tüm bu bilgileri içeren bir dolum fişi otomatik olarak yazıcı tarafından basılarak bilgi için sürücüye verilir. Bu bilgiler istasyonda bulunan bir bilgisayara aktarılır. Aynı zamanda yine aynı bilgiler otomatik olarak merkezi bilgi toplama bilgisayarına bir modem ve telefon hattı vasıtası ile gönderilir. Tüm bu bilgilere bir rapor şeklinde düzenli olarak Opet internet sayfasından online olarak müşterilerimiz ulaşabilir ve istedikleri anda müdahele edebilir. Taşıt kontrol ünitesi, taşıtınızda sadece arka sinyale (enerji için) ve ya km. saatine (bilgi için) bağlı olup, kesinlikle taşıtınızın performansını ve km'sini etkilemez.


Çevre Performansı

Sistem Avantajları

Sisteme Nasıl Katılabilirim

0212 698 88 00 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz yeter


Araç Tanıma Sistemi

Otobil Servis - Montaj Başvuru


İstasyonlarımız