• Phone: (212) 698 88 00
  • info@renkpetrol.com

Biz Kimiz

Anadolu Ziyafet Restaurant olarak, doğu ve batının bütünleştiği İstanbul’da, Türkiye’nin dört bir yanından gelen kültürleri birleştiriyoruz. Bu amaçla çıktığımız yolda, uygun fiyatla kaliteli hizmet ve mükemmel lezzeti bir arada tutmaya çalışırken, alışılmışın dışında mekan tasarımıyla da siz misafirlerimize bir ziyafetten daha fazlasını sunuyoruz.

Anadolu Ziyafet Restaurant olarak biz, özel “Karkas" olarak getirdiğimiz etleri iki gün boyunca dinlendiriyor ve kendi mutfağımızda kendimiz işleyerek damaklarda unutulmayacak bir lezzet yaratıyoruz.

Restoranımızda, Anadolu’nun olmazsa olmaz lezzetlerinin yanı sıra, enfes Türk mezelerine de yer veriyoruz. Ödüllü baş aşçımız Ahmet Kartal ve Türkiye’nin her yöresinden gelen aşçılarla kurulu ekibinin önderliğinde damak tadınızı taçlandırıyoruz.

Haftanın her günü, gündüz ve akşam saatleri ile Pazar brunchları’nda, iş yemekleri, özel toplantılar ve kutlamalar için tercih edebileceğiniz Anadolu Ziyafet Restaurant’ta günün her saati rezervasyon imkanıyla kendinizi evinizde hissetmenizi amaçlıyoruz. Siz kendinizi evinizde hissederken, biz de sizin için en güzel ve en özel anları paylaşarak bir aile olmanın keyfini çıkarıyoruz.